Стало відомо, хто представить Рівненщину на "Медичних ралі – 2026".
Про це повідомляє голова Рівненської облради Андрій Карауш.
Це:
- Тетяна Герис – керівниця команди, парамедикиня Смизького пункту постійного базування Дубенської станції;
- Валентина Шевчук – парамедикиня Острозької підстанції Рівненської станції;
- Ігор Генюк – екстрений медичний технік Олександрійського пункту постійного базування Рівненської станції;
- Андрій Стахнюк – представник команди, заступник директора з навчально-тренувальної та організаційно-методичної роботи.
- "Медичні ралі" – це подія, спрямована на вдосконалення професійної взаємодії, підвищення кваліфікації команд екстреної медицини та відпрацювання навичок у складних умовах. Команду Рівненщини відбирали тоді, коли спеціалісти проходили перепідготовку – до них приглядались і обрали тих, хто може сформувати збірну. Я щиро бажаю успіху для них, - пише посадовець.