Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Старий ФАП у селі біля Рівного, який обвалювався, зносять (ФОТО)

фото - Фейсбук

Раніше портал "РівнеМедіа" повідомляв про те, що в селі Забороль, Рівненського району, обвалилася стіна старого фельдшерського-акушерського пункту.  

У Заборолі повинні збудувати нову амбулаторію ще в цьому році. Адже цей населений пункт є серед проектів, які затвердили в Мінрегіоні, її повинні збудувати за рахунок субвенції на розвиток сільської медицини. Загалом у Рівненському районі повинно бути збудовано аж 5 амбулаторій - у селах Бармаки, Забороль, Шпанів, Голишів та Клевань.

Сьогодні голова Олександрійської ОТГ Mykola Shustov опублікував фото і розповів, що старий ФАП наразі зносять. 

Читати також

25.03.2023 Перевіряли авто та будинки: силовики влаштували велику облаву у "бурштиновому" селі на Рівненщині

Так, 23 березня, поліцейські спільно із Нацгвардією, представниками Служби безпеки регіону, військовослужбовцями служби правопорядку відпрацьовували село Томашгород колишнього Рокитнівського району. Пошукові групи на в’їздах-виїздах у населений пункт перевірили 59 транспортних засобів, 378 житлових будинків, 409 осіб, серед яких і внутрішньо переміщені. Крім того, в рамках кримінальних проваджень за фактами незаконного видобутку бурштину та опору працівникові правоохоронного органу,на виконання ухвал суду слідчі, працівники карного розшуку за силової підтримки спецпідрозділів «КОРД» і РПОП провели шість обшуків, за результатами яких вилучили речові докази, які мають значення у справі. 39-ти та 41-річній місцевим жителькам слідчі відділення №2 Сарненського РВП повідомили про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 28 ч.2 ст. 342 ККУ. Відносно іще шістьох фігурантів кримінального провадження тривають слідчі дії та вирішується питання про повідомлення про підозру. Правоохоронці продовжують проведення заходів у населених пунктах північних районів Рівненщини.