Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Стоматолог із Гощі отримав грант від держави та придбав обладнання для кабінету

Стоматолог з Гощі Максим Данилюк узяв участь у державній програмі та отримав необхідне для роботи обладнання.

Про це повідомив гощанський селищний голова Микола Панчук.

Мікрогрант, а це 150 тис. грн, дозволив медику придбати сучасний рентген-апарат (візіограф) та лампу для відбілювання зубів Magic Smile.

"Для громади додатковим бонусом стало створення нового робочого місця в стоматкабінеті. Це одна з умов для надання державою мікрогранту", - зазначив Микола Панчук.

Проєкт «єРобота» стартував у липні минулого року. За цей час 15 підприємців Гощанщини отримали позитивні рішення Державної служби зайнятості. У громаду надійшло майже 4 млн. грн грантових коштів і створено 29 нових робочих місць.

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.