Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Страшний сон для автомобіліста: на Рівненщині виявили 5 машин із "перебитими" номерами кузова

Ілюстративне фото

З початку введення "нульового" розмитнення в Україні з`явилося багато охочих придбати авто з-за кордону. Зростання кількості ввезених машин є логічним, адже на одному авто покупець може зекономити кілька тисяч доларів, які раніше сплатив би за розмитнення.

Однак, не всім щастить вдало "пригнати" собі автівку. Інколи нові власники стикаються з проблемами під час реєстрації авто. Страшний сон для кожного автомобіліста - виявити у сервісному центрі, що його авто має "перебитий" номер кузова. 

У сервісному центрі Рівного з початку введення "нульового" розмитнення було зафіксовано 5 випадків, коли придбане авто вилучалось під час реєстрації. Власник міг не знати, що номер кузова кустарним способом переробили.

Як повідомляють у пресслужбі поліції Рівненщини, у такому випадку на місце викликають правоохоронців, які розпочинають кримінальне провадження за ст. 290 (Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу).

Авто вилучають і накладають на нього арешт. У рамках кримінального провадження проводиться експертне дослідження.

У більшості випадків власник може попрощатися із автівкою. Однак, якщо результати екпертного дослідження не підтверджують факту злочину, то автівку можуть повернути. 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 150 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Читати також