Рівне Медіа

Студенти з Рівного зняли серіал на iPhone 7 (ВІДЕО)

Група креативних студентів зняли серіал під назвою "Слабо?", трейлер якого уже є в мережі. Родзинкою серіалу є те, що всі кадри зняті на iPhone 7.

Зйомки відбувалися у трьох містах України - Рівному, Луцьку та Львові. Готується 7 повноцінних серій тривалістю 15-20 хвилин.

"За сюжетом ми розкриваємо головні проблеми молоді і нашою метою є донести, що люди хочуть змінити практично все, але не мають такої можливості. В серіалі, вони отримують щоденник, який ці можливості їм подарує, адже він може змінювати майбутнє", - розповідають автори проекту.

Прем'єру серіалу автори планують у березні. Однак, точну дату опублікують на Інстаграм-сторінці серіалу.

За словами одного із авторів та режисерів Богдана Ніколайчука, ідея зйомок виникла після того, як було презентовано пілотну серію у місті Рівне.

"На даний момент відео зібрало більше 50 тис. переглядів в YouTube і безліч коментарів з проханням другої частини. Ми загорілися ще більше ідеєю, але вирішили зробити щось масштабніше, як результат – повноцінний серіал", - говорить  Богдан Ніколайчук.

За словами сценаристки Анжели Пась, роботу над сценарієм розпочали навесні на початку карантину.

"Упродовж зйомок вносили правки, змінювали, частково його дописували. Загалом це – командна робота. Ідея була не моя, мені її підказали. Наша команда вирішила, в якому напрямку це буде, сформували суть, а я вже прописувала сюжетний сценарій", - зазначає авторка.

Основні зйомки тривали біля 6-ти тижнів, але пізніше були ще додаткові зйомки деяких сцен. Оператор-постановник та один із авторів Стас Ляшко зазначає, що зйомка на телефон спростила процес створення серіалу.

"Це компактніше, швидше і зручніше, якщо порівнювати з професійною, габаритною апаратурою. iPhone можна покласти в кишеню і поїхати куди завгодно, що дуже полегшує і пришвидшує роботу", - говорить оператор.

Анжела Пась зазначає, що першу частину автори зняли за власні кошти, а з продовженням допомогли спонсори. Окрім зйомок команда також проводила кастинги для акторів. На відбір зареєструвалось біля 50 людей. За словами авторки, усі актори не мають досвіду, однак вільно почуваються перед камерою.

Читати також