Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Суд арештував 51 білоруський вагон-цистерну, який перетнув кордон на Чернігівщині перед вторгненням рф

Слідчі ДБР ініціювали арешт 51 залізничного вагона-цистерну, які перетнули кордон України 23 лютого. Після вторгнення вони фактично забезпечували логістику російських військ, що наступали по напрямку Чернігів-Суми.

Про це повідомляє прес-служба ДБР, 

Як зазначається, цистерни були заповненні 3 тис. тоннами білоруського та російського дизельного палива. Продукція начебто призначалась нафтокомпаніям, які входять до сфери впливу Медведчука.

Після звільнення Чернігівщини від російських загарбників, слідчі ДБР ініціювали клопотання до Печерського райсуду про арешт виявленого майна. Наразі ДБР вживаються заходи з передачі вилученого Агентству з розшуку та менеджменту активів, а у подальшому Збройним силам України.

Деякі з цистерн після вдалих бойових дій ЗСУ дещо «пошкоджені», але після висновків експертизи та ремонту теж підуть на потреби держави.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 437 КК України - планування, підготовка або розв'язування агресивної війни чи воєнного конфлікту, а також участь у змові, що спрямована на вчинення таких дій.

Читати також