Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Суддю і адвоката із райсуду на Рівненщині підозрюють у хабарництві

Служба безпеки України підозрює в отриманні неправомірної вигоди голову одного з районних судів Рівненської області та його спільника адвоката. У межах розпочатого кримінального провадження, правоохоронці встановили, що фігуранти вимагали 20 тисяч гривень від місцевого мешканця за винесення судових рішень щодо скасування арешту майна та не притягнення чоловіка до адміністративної відповідальності, повідомили в СБУ.

Оперативники спецслужби задокументували отримання фігурантами частини неправомірної вигоди. Під час проведення обшуків за місцями проживання та роботи фігурантів вилучено кошти в національній та іноземній валютах, інші матеріальні цінності, документи, що посвідчують особу, видані іноземною державою та матеріали судових справ. 

За результатами проведених слідчих та розшукових дій, голові райсуду повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.368 та ч.2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України. Адвокату - за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 та ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України. Наразі до Вищого антикорупційного суду направлені клопотання про обрання фігурантам запобіжних заходів. Операція проводилась спільно з детективами Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. 

Читати також