Сумоїстки з Рівненщини вибороли майже 30 медалей на чемпіонаті України

З 3 по 6 травня 2026 року в місті Біла Церква відбувся Чемпіонат України з сумо, де представниці Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України показали високі результати.

Про це повідомили у ГО Рівненська ОО ФСТ "Динамо" України.

Як зазначається, наші дівчата вибороли 29 медалей різного гатунку та здобули 7 путівок на Чемпіонат Європи!

- Особливо відзначимо Софію Кушнір, яка виборола право представляти Україну на Чемпіонаті Європи серед жінок до 23 років та дорослих у Шотландії. Менші вихованки гідно представлять нашу країну на європейській першості в Польщі, - йдеться в повідомленні.

Результати виступів:

  • Софія Кушнір— 1 місце - U23, 2 місце - дорослі, 2 місце - АБС дорослі, 3 місце - команда U23.
  • Марта Бонч-Бруєвич — 2 місце - U23, 3 місце - дорослі.
  • Аліна Жилка — 1 місце - U18, 3 місце - U21.
  • Марія Тищенко — 2 місце - U18, 3 місце - АБС U18, 1 місце - U15.
  • Дар'я Тищенко — 3 місце - U18, 2 місце - команда U18, 1 місце - U15, 2 місце - АБС U15, 1 місце - команда U15.
  • Катерина Шкодич — 2 місце - U18.
  • Вікторія Радько — 3 місце - U18, 2 місце - U15.
  • Маргарита Наумець — 3 місце - U15, 1 місце - команда U15.
  • Олександра Гончарук — 3 місце - U15.
  • Маргарита Цицюра — 2 місце - U15.
  • Софія Крот — 1 місце - команда U15.
  • Ілона Коржик — 3 місце - команда U13, 3 місце - U15.
  • Іванка Белаш — 3 місце - U13, 3 місце - АБС U13, 3 місце - команда U13.

- Вітаємо спортсменок та їхніх тренерів із блискучими результатами!

Бажаємо нових перемог, міцного здоров’я, натхнення та успішних виступів на Чемпіонатах Європи!, - пишуть в дописі.

Читайте також