З 3 по 6 травня 2026 року в місті Біла Церква відбувся Чемпіонат України з сумо, де представниці Рівненської обласної організації ФСТ «Динамо» України показали високі результати.
Про це повідомили у ГО Рівненська ОО ФСТ "Динамо" України.
Як зазначається, наші дівчата вибороли 29 медалей різного гатунку та здобули 7 путівок на Чемпіонат Європи!
- Особливо відзначимо Софію Кушнір, яка виборола право представляти Україну на Чемпіонаті Європи серед жінок до 23 років та дорослих у Шотландії. Менші вихованки гідно представлять нашу країну на європейській першості в Польщі, - йдеться в повідомленні.
Результати виступів:
- Софія Кушнір— 1 місце - U23, 2 місце - дорослі, 2 місце - АБС дорослі, 3 місце - команда U23.
- Марта Бонч-Бруєвич — 2 місце - U23, 3 місце - дорослі.
- Аліна Жилка — 1 місце - U18, 3 місце - U21.
- Марія Тищенко — 2 місце - U18, 3 місце - АБС U18, 1 місце - U15.
- Дар'я Тищенко — 3 місце - U18, 2 місце - команда U18, 1 місце - U15, 2 місце - АБС U15, 1 місце - команда U15.
- Катерина Шкодич — 2 місце - U18.
- Вікторія Радько — 3 місце - U18, 2 місце - U15.
- Маргарита Наумець — 3 місце - U15, 1 місце - команда U15.
- Олександра Гончарук — 3 місце - U15.
- Маргарита Цицюра — 2 місце - U15.
- Софія Крот — 1 місце - команда U15.
- Ілона Коржик — 3 місце - команда U13, 3 місце - U15.
- Іванка Белаш — 3 місце - U13, 3 місце - АБС U13, 3 місце - команда U13.
- Вітаємо спортсменок та їхніх тренерів із блискучими результатами!
Бажаємо нових перемог, міцного здоров’я, натхнення та успішних виступів на Чемпіонатах Європи!, - пишуть в дописі.