
"Кивї-Баскет" оштрафували за расистське висловлювання на адресу гравця БК "Рівне".
Про це повідомляють у Федерації баскетболу України.
Це сталось під час першої гри півфінальної серії плейоф Суперліги, яка відбулась у Києві 14 квітня.
Як зазначається, одна з вболівальниць, яка була ідентифікована як прихильниця "Київ-Баскету", дозволила собі лайливі, в тому числі расистського характеру, висловлювання на адресу гравця БК "Рівне" Рода Брауна, коли той перебував в підтрибунному приміщенні.
- В діях вказаної уболівальниці Директоррат ФБУ вбачає грубе порушення статті 80 Дисциплінарного кодексу ФБУ «Неспортивна поведінка з боку глядачів».
За порушення вказаного положення передбачена санкція у вигляді обов’язкового грошового внеску на користь ФБУ в розмірі від 20 000 до 50 000 грн.
Враховуючи вищезазначене, керуючись статтею 80 та іншими положеннями Дисциплінарного кодексу ФБУ, Директорат ФБУ прийняв рішення застосувати до БК Київ-Баскет дисциплінарну санкцію у вигляді обов’язкового грошового внеску на користь ФБУ в розмірі 20 000 грн, - йдеться у повідомленні.
Також клуб зобов’язали провести профілактичну роботу з вказаною уболівальницею, аби не допустити повторнення подібної ситуації, інакше клубу загрожують більш серйозні санкції.