Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Там ховалось майже все село: окупанти скинули авіабомбу на школу на Луганщині

Очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів, що рашисти скинули авіабомбу на школу в Білогорівці.

У школі ховалось майже все село - люди, які не встигли виїхати. А це близько сотні жителів.

За його словами, останнім часом цей населений пункт - "гаряча точка", так як російські військові намагаються прорватись, але їх весь час відбивають. 

"Сьогодні російські вбивці «воювали» з беззбройними мирними мешканцями.
рашисти скинули авіабомбу на школу, в якій ховалося майже все село. Всі, хто не встиг евакуюватися. Після влучання в клуб, підвал школи був єдиним місцем порятунку, але росіяни забрали в людей і цей шанс. В школі знаходилося близько 90 людей. Близько 30 осіб вже врятували з-під завалів", - розповів Гайдай.

Читати також

22.05.2022 Українські десантники "Іглою" збили російський штурмовик Су-25

- Сьогодні в одному з районів виконання завдань, підрозділом протиповітряної оборони 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ був успішно збитий російський штурмовик Су-25 “Грач”. Броньований літак окупантів був назавжди приземлений розрахунком ПЗРК “Ігла”. Даний факт в черговий раз підтверджує професіоналізм воїнів-зенітників Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, - йдеться у повідомленні. Зазначається, що на нижньому фотознімку зафіксовано, як палає російський штурмовик Су-25 “Грач”, тобто все, що від нього залишилося.

22.05.2022 На Запоріжжі окупанти погрожують підприємцям, які відмовляються торгувати за рублі

- У Василівці окупаційна адміністрація затвердила курс валют на рівні 10 гривень за 25 рублів. Також повідомляють, що у випадку відмови підприємців продавати товари за рублі - з ними проведуть «профілактичну бесіду», - йдеться у повідомленні. Такж у Мелітполі колаборант Євген Балицький розпорядився суб'єктам господарювання з 20 травня 2022 року для розрахунків використовувати як гривню, так і рублі, а безготівкові розрахунки проводити лише в рублях. Зрадник також затвердив курс валют: 2 рублі за 1 гривню.