Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Тебе чіпували", — українець, якого звільнили з полону, розповів про знущання росіян

Іван із Запорізької області — один із п`ятьох полонених, яких звільнили з російського полону 18 червня. Чоловік проживає у селі Приютне й має інвалідність. 

Як повідомляють у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, росіяни обстріляли його будинок прямим наведенням з БМП, тож чоловік врятувався дивом: його захистив від уламків бродячий пес, лігши згори.

Тоді чоловік зібрав речі, сів на мотоцикл та виїхав, але потрапив у полон до "новоросів". Комусь сподобався його транспорт.

Спочатку Івана били до синців, змушували копати собі могилу, імітували розстріл. Потім вивезли у поле та відпустили — мовляв, ти "гідний воїн", бо не "розколовся". Хоча йому не було що розповідати.

Відпустили на окуповані території — вже скоро він знову потрапив до полону. Спочатку до "азіатів", які не чіпали його, але потім Іван потрапив до рук "слов’ян" і все почалося знову.

Коли він поскаржився на проблеми з хребтом, де в нього стояла вживлена пластина, йому відповіли: "Це тебе чіпували".

 

Читати також

30.06.2022 У Хмельницькому жінка намагалась здати 15-річну доньку в "оренду" в бордель

- За результатами розгляду апеляційної скарги обвинуваченої, Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок Хмельницького міськрайонного суду, яким їй призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі, - йдеться у повідомленні. Жінку правоохоронці викрили у червні 2019 року, коли вона намагалась за 30 тис. грн «здати в оренду» 15-річну доньку. При цьому вона чітко усвідомлювала, що віддає свою дитину в так званий «бордель» для заняття проституцією або для будь-яких інших цілей. Під час одержання частини обумовленої суми коштів в розмірі 20 тис грн жінку затримали. Суд визнав мешканку Хмельницького винною за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людиною, вчинена щодо неповнолітньої її батьками).