Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Тероборонівці Рівненщини відтворили схему битви під Гурбами

Військові 104 бригади вивчають досвід предків та відтворили схему битви під Гурбами. 

Чоловіки переймають досвід від страших, а також досліджують історію битв на Рівненщині. Таким чином, вони змогли провести аналіз битви під Гурбами. 

Про це повідомили у пресслужбі 104 ТрО Рівненщини.

"Бій під Гурбами перегукується із сьогоденням. Це урок нашому поколінню, як не здаватися та перемагати. І саме це українці демонструють й нині, у війні з тим самим ворогом, з яким боролися повстанці. Боротьба 80 років тому - перемога сьогодення!" - написали у дописі. 

Як відомо, бій в урочищі Гурби відбувся між війська ННКВС СРСР та силами УПА у південій частині Рівненщини. Він закінчився тактичною перемогою радянських військ та виходом з оточення українських повстанців. Після бою переможці спалили навколишні села Гурби та Антонівці, а жителів вивезли. Кількість загиблих військових і цивільних осіб точно не встановлена.

Читати також

08.12.2022 Третяк вперше за час війни виїхав за кордон

Як зазначає міський голова, 7 грудня він взяв участь у міжнародному форумі World for Ukraine, присвяченому допомозі Україні, що проходить у місті Жежув (Польща). За слова мера Рівного, на форумі він спільно з міськими головами Львова, Миколаєва, Тростянця та інших "відстоювали та лобіювали інтереси України та наших муніципалітетів". - Вдалося розширити коло потенційної підтримки. Зокрема мерами інших міст Польщі, Німеччини, США, налагодити взаємодію щодо охорони здоров'я та технічній підтримці нашого міста. Хочу зазначити, що за час війни польський народ дійсно став для нас братнім народом. Попри воєнне вторгнення, наступ на Київ посол Польщі в Україні,добрий мій друг, Бартош Ціхоцький єдиний хто не покинув країну в такий складний час, залишився в Україні та гідно з нами пройшов усі випробування, - розповів Олександр Третяк.