Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Топ корисних звичок, які уповільнюють процеси старіння та продовжують молодість

Запобігти старінню неможливо, але в наших силах скоригувати спосіб життя так, щоб цей неминучий процес уповільнити. Проаналізувавши причини старіння, ми можемо мінімізувати вплив шкідливих факторів на наш організм і насолоджуватися відмінним зовнішнім виглядом і хорошим самопочуттям.

Причини старіння людського організму

Основною причиною старіння є стрес та нервові розлади. Люди можуть стресувати через особисті чи робочі питання. Наприклад, викликати пригнічення може нестача коштів, через яку люди впадають у крайнощі. Вони починають грати в азартні ігри чи зичать гроші у друзів. Проте, обидва варіанти є неправильними. Грати в азартні ігри можна лише на перевірених ліцензованих майданчиках (наприклад, ПМ казино), але навіть вони не гарантують 100% виграшів. А позичати гроші у рідних та друзів взагалі не варто, адже, матеріальні зобов’язання псують людські відносини.

Крім стресу, негативний вплив на людський організм має надлишок цукру у крові, а також окислення, тобто, виділення вільних радикалів, які впливають на сексуальне життя людини, роботу мозку та стан шкіри.

Стрес, нервові розлади, надлишковий цукор, окислення – ось чотири головні ворога молодості. Ці процеси систематично впливають на наш організм і викликають старіння клітин, тканин та органів.

Цукор стимулює вироблення інсуліну, який відповідає за наші жирові запаси. Звідси ожиріння та діабет, про небезпеку яких усім чудово відомо.

Як уповільнити старіння організму

Кожен сам коваль свого щастя і кожен самостійно може допомогти собі довше виглядати молодо та красиво. Для цього лише потрібно дотримуватись певних правил, які з часом повинні перерости у звичку:

  • Правильне харчування. Обов'язково включіть білкові продукти з низьким вмістом жиру. Протеїн знижує рівень інсуліну в крові, що допоможе стримати набір ваги та знизити ймовірність захворювань.

  • Навчіться розслаблятися та боріться зі стресом всіма можливими способами (гаряча ванна, аромотерапія, зелений чай, тепле молоко, прогулянка по парку, заняття йогою). 

  • Приймайте вітаміни групи B. Вони зміцнюють нервову систему, скорочують вироблення кортизолу та стимулюють серотонін, відповідальний за хороший настрій та спокій.

  • Регулярно займайтеся спортом (тренування зміцнюють судини, серце та нервову систему, боряться зі старінням мозку)

  • Здоровий сон повинен тривати не менше 8 годин. Пам'ятайте, що недосипання не тільки впливає на наш зовнішній вигляд (синяки під очима, набряки, тьмяний колір обличчя), але і є причиною хронічного стресу.

І найголовніше – навчіться радіти життю та частіше робіть те, що викликає у вас посмішку.

 

Читати також