Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Третяк пояснив, чому одні мікрорайони Рівного вимикають від електрики частіше за інші

Міський голова Рівного Олександр Третяк дав роз'яснення стосовно відключень електрики у місті. 

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук. 

- По-перше, на жаль, уникнути відключень зараз не вдасться. І потрібно це прийняти. Нарікання ні до чого не приведуть. Навпаки, потрібно зібратися з силами і бути готовими навіть до погіршення ситуації, - зазначив він. 

Також міський голова нагадав, що зараз енергетики застосовують кілька видів відключень - планові, аварійні та термінові. Розробити графіки для аварійних або термінових відключень неможливо. Адже їх застосовують у випадку аварій або ж у перенавантаження мережі. В такому випадку енергетики вимушено вимикають мікрорайони, де є найбільше використання електроенергії. Коли навантаження зменшується - електрика повертається в оселі.

Крім того він пояснив, чому в одних мікрорайонах вимикають електрику частіше за інші: 

- Трапляється так, що одні мікрорайони вимикають частіше за інші. Причина в саме в кількості енергії, яку споживає територія. Окрім того ті будинки, які поряд із об'єктами критичної інфраструктури, не вимикають або ж вимикають рідше.

Олександр Третяк також звернувся до підприємців з проханням вимикати або зменшити яскравість рекламних вивісок.

- У свою чергу прошу орендодавців: зважте на те, що через відключення електроенергії не всі можуть працювати, а отже повноцінно отримувати заробляти кошти. Тож розгляньте можливості лояльного розгляду й формування орендної плати, - додав він. 

Читайте також: Генератори не рятують: чому у оселях Рівного разом зі світлом зникає і тепло

 

Читати також