Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Три БПЛА від рівненського виробника передали спецпризначенцям

Три БПЛА від рівненського виробника передали спецпризначенцям для виконання бойових заваднь.

Про це повідомляють у АТ "Рівнегаз".

«Рівнегаз» закупив та передав 3 безпілотних літаючих апарати та супутні засоби керування до них. Вартість обладнання – майже 150 тис грн.

"Бойові «крила», які виготовили рівненські майстри, спочатку будуть використані для навчання військовими Центру спеціального призначення ОМЕГА НГУ, а далі – знищуватимуть ворога на полі бою"

Читати також

01.12.2023 На Харківщині загинув 26-річний штурмовик із Сарн

- Ціною нашої Перемоги у цій страшній визвольній війні є життя молодих, повних сил наших хлопців… І мріям їхнім вже не збутись… Цвіт нації прибирається ворогом… У цей важкий час приносимо щирі співчуття мамі, Наталії Матвіївні та сестрі Катерині, рідним, друзям та побратимам Воїна, розділяємо Ваш біль та схиляємо голови у глибокій скорботі, - йдеться у повідомленні. Прощання та поховання Героя відбудеться завтра, 2 грудня, у Сарнах. О 10.45 год. кортеж розпочне свій рух містом 11.00 год. - прощання вдома, м. Сарни, вул. Левка Лук?яненка 19/1 12.00 год. - чин похорону у храмі по вул. Ковельська 13.00 год.- прощання на площі 14.00 год. - поховання на Алеї Героїв на кладовищі по вулиці Шарпака.