![Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2019/09/rivnyanam-na-zamitku-shcho-robiti-z-povortnoyu-fin20180524_5619.jpg)
Міський голова Рівного Володимир Хомко підписав розпорядження про переведення трьох навчальних закладів міста на самостійний баланс, тобто матимуть свої бухгалтерії. Мова про Дитячо-юнацьку спортивну школу №5, КЗ дошкільної освіти (ясла-садок) №23 та КЗ Рівненський навчально-виховний комплекс №2 «Школа-ліцей». На самостійний баланс ці заклади перейдуть з 1 жовтня. Вони також фінансуватись в межах асигнувань, виділених на галузь «Освіта».