Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Три скромних знаки Зодіаку, в душі яких вирують пристрасті

Іноді дивишся на людину і здається, що вона зроблена з цілого шматка льоду. Вона — холодна, неприступна, скромна. Але дізнавшись її ближче, розумієш, що цей холод призначений не для всіх. А всередині Снігової Королеви горить такий вогонь пристрасті, що йому позаздрить будь-який вулкан.

Водолій

На перший погляд ці люди можуть видаватися нудними. Однак, це не так. Люди, народжені під цим знаком, дуже пристрасні, схильні до експериментів і завжди готові спробувати щось нове. З Водоліями не стане нудно, адже у них вирує жага до життя і пригод.

Телець

Тільці повинні спочатку дізнатись про людину все, вивчити від і до. Тільки коли у дружбі чи коханні буде панувати повна довіра, тоді їх партнер дізнається весь масштаб вогню, який палахкотить у душі Тільця. Однак, варто Вам підірвати рівень довіри і прогрес у стосунках зійде нанівець. Тільці рідко пробачають образи.

Діва

Діви дуже стримані і обережні у звичайному житті. А свою справжню, пристрасну натуру вони відкривають тільки наодинці з близькою людиною. Однак, якщо ви і є та особлива людина, то вам судилось пізнати всю пристрасність натури Діви. Однак, попри весь вогонь, Діви рідко зраджують і до останнього вірять у вірність партнера. 

 

Читати також