Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Тримали 8-кілометрову лінію оборони лише 74-ма бійцями: роту майора Гарнаги називають "шаленою"

Майор Богдан Гарнага, на позивний «Бахмат», добре відомий не лише українцям, але й ворогам.

Випускник академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, статус - бойового офіцера здобув не у соцмережах, а у запеклих боях з московським агресором.

Богдан закінчив видовий виш 2014 року і був скерований на посаду командира взводу у 72-у ОМБр ім. Чорних Запорожців. За тиждень вже відбув у зону АТО, у район Амвросіївки. У січні 15-го його призначають командиром роти, про яку невдовзі на фронті заговорили, як про «шалену» сьому роту.

Воював Гарнага з підлеглими вправно та мужньо. Під Білою Кам'янкою, вони утримували лінію оборони завдовжки 8 км лиш 74-ма бійцями! Згодом підрозділ «Бахмата» вибив із села дві роти ворога і зайняв панівну висоту.

У червні минулого року Володимир Зеленський своїм Указом нагородив Богдана Гарнагу орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, і особисто вручив йому нагороду.

Вже понад два місяці віддано та хоробро дають відсіч рашистам підлеглі Гарнаги під час широкомасштабної війни. На рахунку відважних воїнів десятки вдалих боїв. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, їхній командир майор Богдан Гарнага Указом Президента України нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

Читати також