Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Тривоги, обстріли та переселенці: майже 3 місяці війни на Рівненщині у цифрах (ІНФОГРАФІКА)

Від початку повномасштабної війни в Україні Рівненщина стала волонтерським тилом, прихистила більше 50 тисяч людей із "гарячих" точок і неодноразово потерпала від ворожих авіаударів. 

Так, на Рівненщині продовжує працювати бізнес, забезпечуючи робочі місця для внутрішньо переміщених осіб. Попри війну, за чотири місяці 2022 року місцеві бюджети області мають більше надходжень, аніж минулоріч. Діти-переселенці продовжують здобувати тут освіту та отримують соцзахист.

Волонтери забезпечують допомогу областям, що найбільше постраждали від війни. 

В інфографіці нижче наводимо статистику від Рівненської ОДА та її очільника Віталія Коваля про військову, соціальну та економічну ситуацію в Рівненській області за майже три місяці повномасштабної війни рф проти України. 

 

Читати також

30.06.2022 У Рівному двох забудовників підозрюють у розтраті 17 мільйонів гривень вкладників

Вони укладали з громадянами договори купівлі–продажу майнових прав на квартири в житловому комплексі у Рівному, та одержували від них особисто або на банківські рахунки товариства кошти. Зрештою, 3 секції житлового комплексу звели, а 4-ту – "заморозили". Кошти отримали, але не вклали їх у будівництво, а заволоділи частиною коштів. Іншу частину коштів, зрештою, розтратили. Попередня сума збитків складає більше 17 мільйонів гривень. Слідством встановлено 38 ошуканих вкладників, які втратили гроші і не отримали обіцяної нерухомості.