Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Троє рівненських школярів стали призерами Всесвітньої олімпіади з ментальної арифметики (ВІДЕО)

Троє рівненських школярів стали призерами Всесвітньої олімпіади з ментальної арифметики, яка наприкінці червня відбулася в Туреччині. Це японська методика усної лічби. Рівняни поїхали на такі змагання вперше у складі збірної України. І привезли перше командне місце. Про свої враження і як вони рахують усно складні числа, розповіли журналістам Суспільного.

Швидкі математичні дії зі складними числами. Троє рівненських школярів стали призерами Всесвітньої олімпіади з ментальної арифметики у Туреччині.

 

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.