
Троє юних футболістів із нашої громади відправилися в Литву до тренувального табору ФК «Барселона» у рамках домовленості між Рівненською ОВА і литовськими партнерами з Klaipeda Barcelona football camp.
Про це повідомив очільник Гощанської громади Микола Панчук.
У безкоштовний спортивний тур до Литви загалом поїхали 23 дітей з Рівненщини, які грають у футбол. Там хлопці перебуватимуть з 26 червня до 1 липня.
З Гощанської громади в Литву відправилися Артем Гуменюк, Назар Приболотний і Олександр Ткачук.
Артем Гуменюк - син Героя Сергія Гуменюка, який загинув у серпні минулого року. У мирному житті Сергій захоплювався футболом, грав у місцевій футбольній команді. Пристрасть до цього виду спорту він прищепив і своєму синові Артему.
Батьки Назара й Олександра сьогодні воюють з російськими окупантами, захищаючи Україну і право всіх дітей на щасливе дитинство.