Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Це була четверта дитина у родині: відома причина смерті немовляти на Рівненщині

На Рівненщині 8 червня пішло з життя немовля. Про це о10:54 годині того ж дня повідомив 40-річний житель Клесова. За його словами донька, народжена два тижні тому, раптово померла.

Як повідомили у поліції Рівненщини, у рамках відкритого кримінального провадження тіло направили в морг для проведення судово-медичної експертизи. Відповідно до лікарського свідоцтва смерть немовляти настала внаслідок пневмонії.

Зі слів матері, вона орієнтовно в три ночі погодувала доньку, а на ранок виявила її без ознак життя.

Це була четверта дитина у родині. Під час вагітності та після матір проходила медичне обстеження.

Читати також

25.03.2023 В‘язень колонії на Рівненщині отримав додатковий строк за відмову мити підлогу

Характеризують його, як особу, відносно якої неодноразово застосовувались заходи дисциплінарного характеру, в тому числі у виді поміщення до дисциплінарного ізолятору. Однак, як зазначають на шлях виправлення не став, продовжив допускати порушення правил та умов відбування покарання та здійснив злісну непокору законним вимогам адміністрації державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)». Зокрема, 27 січня 2023 року, де згідно з затвердженим графіком чергувань засуджених, відповідно до вимог ч.5 ст.118 Кримінально- виконавчого кодексу, він був черговим по прибиранню житлових та підсобних приміщень відділення, прилеглої території локальної дільниці на січень місяць 2023 року засуджений мав зробити вологе прибирання кімнати виховної роботи відділення СПС №3 від виконання якої засуджений категорично відмовився. Своїми діями він вчинив злісну непокору законним вимогам адміністрації установи виконання покарань. Пояснювати причину небажання прибирати відмовився. Відтак, Сарненський районний суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.391 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на один рік.