Рівне Медіа

Ціни на соціальні продукти не повинні підвищуватися – Штаб Рівненської ОДА

На гарячу лінію Цілодобового оперативного штабу при Рівненській обласній державній адміністрації надходять звернення про суттєве підвищення цін на продукти харчування в супермаркетах і магазинах.

Зокрема, дозвонювачі повідомляють, що у магазинах подорожчали цукор, сіль, борошно, соняшникова олія, вершкове масло, гречка, рис, макаронні вироби, вода питна, консерви тривалого зберігання.

У період карантину лікарські засоби, товари медичного призначення та продукти харчування, що користуються попитом і є соціально значущими, не повинні дорожчати.

Однак, окремі суб’єкти господарювання зловживають ситуацією в країні та штучно підвищують ціни, називаючи такі дії вимушеними та пов'язаними із підвищенням цін гуртових постачальників продуктів.

Тож Цілодобовий оперативний штаб, що створений при Рівненській ОДА, закликає мешканців області, котрі звертаються на гарячу лінію 0 800 500 078 з озвученими питання, вказувати продуктові магазини та супермаркети, де власники суттєво підняли ціни на продукти.

Також облдержадміністрація звернулася в регіональне відділення Антимонопольного комітету України з метою моніторингу ситуації з цінами та забезпечення контролю над ціновою політикою.

Читати також