Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Ціни, пиз.ець, як піднялись": російські окупанти скаржаться на знецінення рубля

Через сильну девальвацію трьох мільйонів рублів не вистачає навіть на однокімнатну квартиру у російській глибинці. 

Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які вдалося перехопити СБУ.

«У нас однокімнатна в Астрахані 4 лями коштує. Купив собі машину, Volkswagen polo, 12-го року. Ціни, пиз.ець, як піднялися ... », – розповідає окупант, який уже отримав кошти за поранення.

Його співбесідник жартує, що для наступної виплати, треба отримати ще одну порцію «люлєй» від ЗСУ – «…ще одне поранення, і як раз вистачить».

Читати також

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.