Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Туман, снігові замети та ожеледиця: на завтра у Рівненській області - штормове попередження

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Фахівці Рівненського обласного центру з гідрометеорології повідомляють, що завтра, 16-го лютого, в області оголошено перший рівень небезпечності - жовтий. 

Зокрема, вночі та вранці очікують туман із видимістю 200-500 м. Також на дорогах області збережеться ожеледиця і снігові замети.  

16-го лютого істотних опадів не передбачається, вітер південний, 5-10м/с. Температура вночі 14-19° морозу, вдень 5-10° морозу.

Читати також

04.02.2023 На Рівненщині перше підприємство заключило контракт на імпорт електроенергії

Відтепер підприємство може безперебійно забезпечувати себе електрикою. Більше того, такий крок підприємства дозволяє знизити навантаженість на систему енергопостачання області. - Це гарний механізм для інших підприємців Рівненщини. Адже, незважаючи на те, що імпортна електроенергія у середньому дорожча на 70%, переваги очевидні. Наприклад, для «Кроноспана» - це додатковий ресурс, який становить більше половини загального обсягу споживання електроенергії підприємством, - зазначає Віталій Коваль. Алгоритм отримання електроенергії із зовнішніх джерел для бізнесу передбачає укладання угоди з оператором ринку, який самостійно закуповує електроенергію та узгоджує з Укренерго ланцюжок поставки кінцевому споживачу. За детальнішою інформацію звертайтеся в Департамент економічного розвитку ОДА за номером телефону +380673621997 або на електронну пошту [email protected] До речі, підприємство «Кроноспан» - перше в Україні, хто заключив імпортний контракт на електроенергію.