Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Турок, який вбив рівнянку, хотів вийти на волю

Рівненський апеляційний суд відхилив скаргу захисника турка Каратаса Екрема, якого підозрюють у вбивстві 38-річної рівнянки, про зміну запобіжного заходу. 

Нагадаємо, 1 листопада 47-річна рівнянка знайшла закривавлене тіло 38-річної жінки в квартирі, яку здавала подобово. Загибла винаймала житло на вулиці Волинської Дивізі для знайомого іноземця, якому допомагала по господарству. 

Турок, з яким жінку бачили востаннє, зник, тому його оголосили у державний розшук. Більше тижня чоловік переховувався у Бердичеві на Житомирщині. Та згодом повернувся до Рівного. Його затримали на залізничному вокзалі.

У злочині він зізнався. За його словами, він приревнував жінку, коли побачив її переписку з іншим. Після цього вбив її металевим кийком, а знаряддя вбивства викинув у смітник. А перед тим, як виїхати, змінив зовнішність. 

!1 листопада підозрюваного взяли під варту до 9 січня 2022 року. 

Захисник підозрюваного клопотав про зміну запобіжного заходу на більш м'який - на цілодобовий домашній арешт. Проте проти цього був прокурор, який вказав на тяжкість вчиненого злочину та переховування підозрюваного, а також те, що у нього немає постійного житла чи договору на оренду орендованого житла. Тож судді апеляційного суду вирішили не задовольняти скаргу захисника підозрюваного та залишити ухвалу суду першої інстанції без змін. 

За матеріалами Рівненського апеляційного суду 

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.