Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Тваринництво - пріорітет на 2023 рік: очільник Рівненщини розповів про розвиток підприємств

На Рівненщині, попри військову аргресію росії, галузь тваринницитва не припиняє розвиток.

Про це повідомив очільник РОВА Віталій Коваль.

У 2022 році в області зросло виробництво яєць на 5,7%, а молока – більше 2%. Також було повністю збережено поголів’я корів в сільськогосподарських підприємствах. 

Тепми ровзитку також не збавляє племінна справа. Два фермерські господарства Рівненщини отримали статус племінного репродуктора – ФГ «Поляна» з розведення ВРХ голштинської породи, а також ФГ «Михайлівка-АГРО» - овець романівської породи. 

Тваринництво - це основа соціальної стабільності на селі. Це і розвиток територій, і зайнятість населення. А під час війни потреба у галузі зростає. Адже працюємо і за інші регіони. Тому тваринництво буде одним з пріоритетних у агропромисловому комплексі Рівненщини у 2023 році. 

За словами очільника наразі плануюють фінансову підтримку з обласного та місцевих  бюджетів.

Читати також

04.02.2023 Відомо, скільки у Рівному поліція зафіксувала випадків домашнього насильства

За результатами вжитих заходів реагування 945 знайшли своє підтвердження: поліцейські склали 835 адміністративних протоколів за статтею 173-2 КУпАП і винесли 459 термінових заборонних приписів. Крім того, за результатами розгляду матеріалів у 2022 році слідчі внесли відомості до ЄРДР за 87 фактами: за статтями 126-1 (домашнє насильство), 390-1 (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників), 125 (умисне легке тілесне ушкодження). Крім того, систематично здійснюється профілактична робота з кривдниками, яких у Рівненському РУП на кінець минулого року перебувало 838 осіб та особами, які стали жертвами домашнього насильства.