Рівне Медіа

У 40 разів більше: скільки потрібно заплатити кандидатам у мери та депутати Рівного і області

Фото - ілюстративне

Виборчий кодекс, підписаний у грудні президентом Володимиром Зеленським, разом зі зміною виборчої системи регулює і цілу низку інших питань, зокрема щодо застав кандидатів та партій на виборах всіх рівнів. Проте якщо суттєвих змін у розмірах застав кандидатів у президенти та до парламенту не відбулося, то заставу у місцеві ради підняли майже в 40 разів у порівнянні із мсцевими виборами 2015 року. Про це пише рух Чесно.

Чому так сталося?

На таке зростання вплинуло одразу два чинники:

  • зміна формули розрахунку, яка збільшує розмір застави рівно у 10 разів (4 мінімальні заробітні плати на кожні 10 тисяч виборців; попередня формула цю ж кількість зарплат на кожні 100 тисяч виборців);
  • з 2015 року мінімальна заробітна плата у гривневому еквіваленті зросла в 4 рази.

Така формула є актуальною для:

  • кандидатів у міські голови в облцентрах та містах із кількістю виборців від 90 тисяч і більше;
  • для партій, місцеві організації яких реєструватимуть свої списки до обласних рад, міських рад у облцентрах (у т.ч. столиці) й містах із кількістю виборців від 90 тисяч і більше. 

У теорії грошова застава є своєрідним підтвердженням серйозності намірів учасників виборчого процесу. Крім цього, це превентивний механізм, який має зменшити вплив на вибори технічних кандидатів, яких реєструють, щоб “відтягнути” голоси чи взяти участь у формуванні виборчих комісій. 

Експерти кажуть, що на перший погляд, можна припустити, що пропонована велика застава унеможливить використання технічних кандидатів, однак це не так. За необхідності, ті суб’єкти виборчого процесу, які мають значні кошти, все одно можуть скористатися цією технологією.

Разом із тим, здатність партії чи кандидата зібрати заставу справді має свідчити про його популярність серед виборців (хоча, часто це свідчить про фінансові можливості самого кандидата/кандидатів). Але важливо, аби розмір застави не був завеликим, інакше участь у виборах буде можливою лише для великих партій зі значними фінансовими резервами. В умовах нашої країни ці кошти партії отримують або від великого бізнесу, або від корупційних схем із освоєння бюджетних коштів.

Про які суми йдеться?

Розрахунки на основі формули із Виборчого кодексу України свідчать, що розмір застави для кандидата у міські голови Рівного буде становити 231 тисячу гривень. Саме стільки доведеться заплатити кожному з тих, хто захоче балотуватися і мери Рівного, аби його ЦВК офіційно зареєструвала кандидатом і внесла у виборчі списки.

Формула розрахунку застави для реєстрації партійних списків до міських рад ідентична, як і для кандидатів у міські голови. Сума залежить від кількості зареєстрованих у місті виборців та від розміру мінімальної заробітної плати. Тобто, аби та чи інша політична партія могла зареєструвати свій список до Рівненської міської ради, їй доведеться сплатити так само 231 тис. грн

Додамо, що ці гроші повернуться лише переможцям виборів, а конкретно тому, хто саме вніс заставу за кандидата чи список. В іншому ж випадку застава перераховується до місцевого бюджету. Так само відбувається і з партіями: якщо її місцева організація виграє вибори і візьме участь у розподілі мандатів у міській раді, то застава їй повернеться. В протилежному випадку гроші також перераховуються до місцевого бюджету.

У десятки разів зростає і “вартість” реєстрації списку кандидатів до обласних рад. Так, реєстрація списку кандидатів у депутати Рівненської обласної ради обійдеться  у 1,59 млн гривень. 

Зазначимо, що вартість застав для Рівненської області є однією з найнижчих у порівнянні з іншими регіонами.

Що далі?

Є кілька можливих сценаріїв розвитку подій. Базовий передбачає, що парламент не вноситиме змін до Виборчого кодексу і партії/кандидати повинні будуть вже зараз зважувати, чи спроможні вони зібрати потрібні кошти та чи готові їх втратити у випадку програшу на виборах. Якщо така готовність є, то, зважаючи на розмір застав, варто починати збирати гроші вже зараз.

Інші сценарії передбачають внесення змін до Виборчого кодексу, в чому мали би бути зацікавлені і парламентські партії, адже вже за півроку вони повинні будуть віддати в якості застав суми, співмірні із витратами на ведення парламентської кампанії. У такому випадку або знизять розмір застави, або разом зі збереженням/зниженням розміру застави буде запропоновано альтернативу у вигляді збору підписів. У будь-якому випадку, такі зміни варто готувати та ухвалювати вже зараз, аби всі потенційні учасники осінніх виборів розуміли, за якими правилами ці вибори відбуватимуться та на які бюджети їм розраховувати.

Читати також