Рівне Медіа

У Білій Криниці на Рівненщині у приватному господарстві загорівся будинок (ФОТО+ВІДЕО)

http://rivne.dsns.gov.ua

8 лютого о 10:30 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному господарстві села Біла Криниця Рівненського району в одноповерховому житловому будинку. На момент повідомлення про пожежу, господарі оселі були відсутні.

Першими до місця виклику прибули добровольці-вогнеборці з центру безпеки громадян села Біла Криниця. Вони встановили, що осередок займання знаходиться в приміщенні кухні. Існувала загроза поширення вогню на три житлові кімнати. На гасіння були подані вогнегасячі речовини.

Вже за кілька хвилин з обласного центру на допомогу добровольцям прибули два чергових відділення професійних рятувальників та оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС. Через сильне задимлення рятувальникам довелось працювати в апаратах захисту органів дихання. 

Пожежу було локалізовано о 10:29, а ліквідовано об 11:28. У ліквідації пожежі приймало участь 10 рятувальників та 3 одиниці спецтехніки ДСНС, а також 5 добровольців та 1 пожежна автоцистерна з Центру безпеки громадян села Біла Криниця. 

Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Завдяки злагодженим діям добровольців та бійців ДСНС будинок був врятований. Обставини події та причина виникнення пожежі встановлюються.

Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області

Читати також