Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Білорусі мігранти намагаються прорвати кордон із Польщею

Фото з відкритих джерел

На кордоні Білорусі та Польщі загострилась ситуація. У Польщі заявили, що білоруська сторона підготувала найбільший на сьогодні штурм кордону за допомогою нелегальних мігрантів. 

Адже сьогодні зранку у Білорусі до кордону із Польщею вирушила колона людей, охочих перетнути кордон. 

У Міністерстві оборони Польщі заявили про оголошення бойової готовності на кордоні з Білоруссю. Там чергують понад 12 тисяч солдатів.

На кордоні чергують понад 12 тисяч солдатів. Ми підняли стан бойової готовності. Разом зі службами Міністерства внутрішніх справ та адміністрації ми готові захищати польський кордон», - написав у Twitter міністра оборони Польщі Маріуш Блащак.

За даними білоруського Telegram-каналу Nexta, більшість мігрантів — курди, які прибули в Білорусь з Іраку. Серед них багато жінок та дітей.

У МВС Польщі заявили про запобігання спробам вторгнення людей через кордон з боку Білорусі. 

У відповідь на загострення, збройні сили країни були приведені у повну готовність. Польське оборонне відомство повідомило, що 100% особового складу трьох бригад військ територіальної оборони Польщі, що дислокуються поблизу кордону з Білоруссю, переведені в підвищену готовність з можливістю до дій упродовж 6 годин.

Читати також