Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Білорусі почали затримувати родичів добровольців, які загинули за Україну

У Білорусі почали затримувати родичів білоруських добровольців, які загинули за Україну

Про це пише Беларускі Гаюн

Так, стало відомо, що силовики Лукашенка затримали родича бійця полку ім. Кастуся Калиновського Василя Парфєнкова.

Родича Парфєнкова затримали та змусили записати «покаянне відео», де він називає себе братом загиблого Василя та "зізнається", що був підписаний на "екстремістські" ТГ-канали.

Також зазначається, що раніше вже було затримано двоюрідного брата, сестру та маму загиблого під Лисичанськом білоруського добровольця Василя Парфєнкова.

Читати також

02.12.2022 Народні прикмети на грудень 2022: якою буде зима та урожай

У грудні сім погод надворі: віє, дме, кружляє, рве і мете. Якщо снігу в грудні випало багато, то буде врожай пшениці, а якщо грудень малосніжний, то врожаю чекати не варто... Сухий грудень - сухі весна й літо. Якщо грудень багатий опадами, то червень буде дощовий. Багатосніжний грудень - до багатосніжної зими. Якщо грудень м'який, то зима буде суворою. Грудень холодний, сніжний та з вітрами - на врожай. Якщо сніг у грудні ляже на підталу землю, грибів у наступному році не буде. Якщо в першому тижні грудня погода постійна, то зима буде довга. Якщо зима не настала в грудні і січні, то вона не настане до 10 лютого. Снігурі прилетіли в грудні - зима буде суворою. Як у грудні сніг заляже, то у серпні жито виляже. Якщо на початку зими йде сильний сніг, то на початку літа падатиме сильний дощ. Якщо спекотним був липень, то грудень буде морозяним.