Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Білорусі схвалили смертну кару за "замахи на теракт"

У Білорусі схвалили законопроект про "смертну кару". Зокрема, члени Ради РБ хочуть коригувати застосування смертного покарання.

Інформує «Белта».

Законопроєкт передбачає, що до смертної кари можна засудити у випадках:

  • замаху на скоєння вбивства представника іноземної держави або міжнародної організації з метою провокації міжнародних ускладнень чи війни;
  • замаху на скоєння акту міжнародного тероризму або акту тероризму із застосуванням об'єктів атомної енергії, з використанням радіоактивних речовин або ядерних матеріалів, хімічних або біологічних речовин;
  • замаху на вбивство державного або громадського діяча у зв'язку з його державною або громадською діяльністю з метою впливу на прийняття рішень органами влади, залякування населення, дестабілізації громадського порядку.

Читати також

22.05.2022 СБУ затримала російського агента, який намагався проникнути до лав ЗСУ

Як зазначається, мешканець Київщини був завербований ворогом на початку повномасштабної агресії рф. Під час тимчасової окупації одного з населених пунктів він орієнтував загарбників на місцевості, збирав дані про дислокацію українських військ і давав «наводку» щодо адрес проживання колишніх учасників АТО. Крім цього, зловмисник «підказував» окупантам місця для прихованого розміщення ворожої техніки поблизу соціальної інфраструктури та житлових будинків. Після деокупації населеного пункту російський агент отримав інше завдання і добровільно звернувся до місцевого військкомату щодо призову та зарахування до однієї з військових частин. Втім співробітники СБУ викрили ці плани і затримали зрадника. Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.