Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У боях за Сєвєродонецьк загинув колишній британський військовий

Колишній британський військовий Джордан Гетлі загинув під час оборони Сєвєродонецька. 

Про це у Фейсбук розповів його батько Дін Гетлі. 

«Вчора ( 06.10.22) ми отримали жахливу новину про те, що наш син Джордан був застрелений у місті Сєвєродонецьк, Україна. Джордан залишив британську армію у березні цього року, щоб продовжити свою кар'єру солдата в інших областях. Почалася війна в Європі, тому, старанно подумавши, він вирушив в Україну, щоб допомогти», - пише батько загиблого.

Він додав, що його син не лише допомагав обороняти Україну від Росії, а й брав участь у навчанні українських військових.

«Він любив свою роботу, і ми дуже пишаємося ним. Він справді був героєм і назавжди залишиться у наших серцях», - йдеться у повідомленні.

 

Читати також

03.07.2022 "Четвертий батальйон взяли в полон свого комбата": окупант розповів про дезертирство в армії рф

У перехопленні окупант розповідає дружині про велику кількість поранених. Оскільки їхній підрозділ тільки-но вийшов із серйозного бою. А в сусідньому підрозділі командира, який хотів втекти, затримали його підлеглі: «Четвертий батальйон, вони взяли в полон свого комбата. Примусили з ними бути, щоб не зй… (втік). Тому що в них там трьохсотих дох… (багато). Ми вчора також машини завантажили. Вже напоготові валити. Команда надійшла, стояти далі. Вчора більше двадцяти чоловік трьохсотих росіян вивезли».