Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У бою на Луганщині загинув староста волинського села

Вчора у бою за Луганщину загинув колишній правоохоронець Ярослав Кашуба, який був старостою села Соловичі Турійської селищної ради.

Про це інформує поліція Волинської області, передає видання "Волинь UA".

Ще у 2014 році, із початком російської агресії він став добровольцем до лав роти особливого призначення "Світязь".

У 2015 році брав участь у боях за Вуглегірськ Донецької області. У листопаді 2015 році звільнився із органів внутрішніх справ.

 

Читати також

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.