Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Бугринській громаді запрацювала комунальна пекарня

У Бугринській громаді відкрили комунальну міні-пекарню для виробництва і реалізації хлібобулочних виробів.

Зробили це завдяки перемозі в щорічному обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Загальна вартість проєкту – 214 285 грн., з них 150 000 грн. - кошти обласного бюджету.

- «Комунальне підприємство «Бугринський пекар» розпочало свою роботу 26 грудня 2021 року. Це маленька пекарня, яка випікає дуже смачний хліб за особливою рецептурою. Наразі асортимент невеликий, але з часом він буде збільшуватися. Наш хліб можна купити у місцевих магазинах, а також випічка буде підвозитися у віддалені села та вулиці громади, - розповідає голова Бугринської громади Сергій Пилипчук. 

Загалом кошти на свої проєкти у 2021 році отримали Здовбицька, Шпанівська, Великоомелянська, Привільненська, Олександрійська, Бугринська, Деражненська, Миляцька, Острожецька, Демидівська, Радивилівська (на два проєкти), Здолбунівська та Острозька громади. 

З обласного бюджету на проєкти розвитку територіальних громад торік виділено 2 мільйони гривень. На їх реалізацію громади спрямували співфінансування від 10 до 60 % загальної вартості проєкту.

Читати також

24.09.2023 У Рівному зібралась рекордна кількість ветеранів на фінальні змагання

Загалом 130 чоловіків та жінок із травмами та діючих військовослужбовців. Учасники демонструють свої досягнення в таких видах, як жим лежачи, веслування на тренажері, швидкість на аеробайку. Крім того, пройдуть показові виступи професійних стронгменів. "Привітав учасників фінальних змагань. Своїм прикладом вони надихають. Адже здорові та емоційно сильні люди - це те, що зараз потрібно Україні. А велика Перемога складається із маленьких, в тому числі і у спорті"