Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У червні російські солдати можуть масово ринути додому

Ілюстративне фото

Чергова перехоплена співробітниками Служби безпеки України розмова окупантів свідчить про те, що контрактники в армії рф чекають кінця травня, аби швидше втекти з України.

Йдеться про те, що в кінці цього місяця спливає визначений законодавством рф 90-денний термін на проведення «спецоперації». Тому ті з них, які заїхали в Україну у лютому, мають підстави «законно» покинути службу.

«За*бало все. Короче, сказали, замены не будет никакой. Никто нас менять не хочет, все отказываются сюда ехать. Думаю, бл*дь, наверное, щас досижу, три месяца как стукнет, нах*й, надо как-то выбираться… Буду искать что-то на гражданке. Не сошелся же мир на армии, правильно?» – говорить рашист зі своїм другом з рф.

А от знайти нових бажаючих воювати непросто. Тож командування намагається втримати хоч цих вояк на передовій.

«Приезжают, агитируют там, какими только способами: «Младшие классы пишут вам письма. Если вы уедите, кто тут останется». Пугают, что характеристику испортят в личном деле, если уволиться, но, бл*дь, еще ни одного это не остановило».

Сподіваємося, що армія окупантів таки поменшає до літа. А як ні – наші захисники допоможуть їм повернутися додому. Як уже допомогли більш ніж 30 тис. загарбникам, які загинули на війні.

Читати також