Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У "Дії" з`явився сертифікат про негативний ПЛР-тест

У додатку "Дія" з'явилась можливість згенерувати COVID-сертифікат про негативний результат ПЛР-тесту. 

Тестування таких сертифікатів почалося 1 листопада. Термін його дії - 72 години з моменту здачі аналізу. 

Згенерувати сертифікат можна у той самий спосіб, що й сертифікат про вакцинацію. Для цього слід оновити застосунок в PlayMarket, AppStore, AppGalerry, натиcнути опцію "Послуги", вибрати пункт "COVID-сертифікати" та натинути "Згенерувати". 

Дані з'являться автоматично після того, як користувач надасть згоду на отримання даних з електронної системи охорони здоров'я. 

Сертифікат з'явиться поряд з іншими документами. Весь процес займе кілька хвилин. 

 

Читати також

05.12.2021 В Україні оновили карантинні обмеження у школах: що змінилось

В Україні з 6 грудня посилюють карантинні обмеження для невакцинованих у "жовтих" зона. Також зміни торкнуться і навчальних закладів. Про це повідомили у МОЗ. Зокрема дозвляється працювати тим педагогам, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19. Оскільки освітяни підлягають обов’язковим щеплення проти COVID-19, то щоб заклад працював потрібно 100% вакцинованих принаймні однією дозою співробітників. Без щеплення можуть працювати ті співробітники, які мають протипоказання до вакцинації, що підтверджено медичним висновком. Крім того вони не підгяають відстороненню від роботи. У "червоній" зоні дозволяється працювати тим освітянам, які пройшли повний курс вакцинації проти проти COVID-19. Якщо працівник отримав одну дозу вакцини, то не може бути відстороненим від роботи, але це також і не дозволяє йому проводити навчання в очному форматі. Працівники, які мають протипоказання до вакцинації, не підлягають відстороненню. - Таким чином, заклади освіти, які перебувають у регіоні із червоним рівнем епіднебезпеки можуть працювати лише у випадку 100% вакцинації всіх співробітників двома дозами. У випадку, якщо співробітник має лише одну дозу, то відстороненню від роботи він не підлягає. Допоки всі співробітники не пройдуть повністю курс щеплення, заклад освіти не може працювати в очному форматі, - наголосили в МОЗ.