Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Дубенському районі ремонтують дороги

Фото - ілюстративне

На виконання плану-завдання ТОВ «Хімія-парк», що був затверджений на червень-серпень цього року, у Дубенському районі проводилися роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Про це повідомили у Дубенській РДА.

Загалом у 16 громадах району за літній період було виконано роботи з ямкового ремонту, ліквідації руйнувань дорожнього покриття струменевим методом та ліквідації пошкоджень дорожнього покриття, профілювання узбіччя, ліквідації просідань і розмивів бетоно-щебеневого покриття та інші.   

Днями заступник голови Дубенської РДА Тарас Чигринюк спільно з представниками Рівненської ОДА та ТОВ "ХІМІЯ ПАРК" проінспектували якість виконання послуг, що розміщені на територіях Семидубської, Вербської, Мирогощанської, Тараканівської та Варковицької  територіальних громад.

За результатами огляду було вирішено продовжувати роботи згідно затвердженого плану-завдання та підготувати пропозиції до плану на наступний період.

Нагадаємо, що Рівненська ОДА змінила підхід до експлуатаційного утримання доріг. Відтепер договори з підрядниками заключаються терміном на 3 роки, а ремонт доріг відбувається чітко за графіком, який потрібно узгоджувати щомісяця, до 5 числа, із профільним департаментом.

Читати також