Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Дубні брати облаштували 4 нелегальні АЗС: арештовано 15 тонн пального

У Рівненській області правоохоронці викрили незаконні автозаправні станції.

Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

Зокрема, у Дубні двоє братів облаштували нелегальну точку із продажу пального.

У ході санкціонованих обшуків у них виявили 21 резервуар (так звані євро куби), об’ємом по 1000 л кожен, в яких знаходилось понад 15 тонн дизельного палива та бензину, а також 4 пересувні автозаправні станції, обладнані на базі автомобілів «Opel Movano» «Volkswagen» та «Mercedes-Benz».

Будь-яких товарно-супровідних документів, накладних, видаткових, податкових накладних, ліцензій, дозволів, сертифікатів, якості, відповідності, інших документів, що підтверджують якість, походження паливно-мастильних матеріалів, не надано. Їх придбання з метою подальшого збуту здійснювалось у невстановлених осіб і теж без будь - яких на це дозвільних документів.

Триває досудове розслідування за фактами незаконного придбання, зберігання, транспортування з метою збуту та безпосередньо збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 КК України). На вилучене майно накладено арешт, «ділкам» загрожує до 170 тисяч гривень штрафу, з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Крім того, співробітниками податкової міліції ГУ ДФС в області припинено діяльність з незаконного зберігання та реалізації пального у Рівному.

Зокрема, встановлено, що приватний підприємець здійснює реалізацію паливно-мастильних матеріалів без дозвільних документів. У підсумку із незаконного обігу вилучено 1,5 тонни дизпалива та автозаправне обладнання.

Читати також