Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Дубні депутати вимагають заборонити УПЦ МП

Сьогодні на черговій сесії Дубенської міськради депутати прийняли звернення до Верховної Ради з вимогою заборонити УПЦ Московського патріархату в Україні. 

Про це повідомляє Дубенська міська рада. 

Зазначається, що рішення прийнято з метою захисту національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, запобігання колабораціонізму, припинення розпалювання міжконфесійної ворожнечі та дестабілізації релігійного середовища в Україні, забезпечення історичної та соціальної справедливості в умовах воєнного стану в Україні.

- У зверненні до ВРУ депутати Дубенської міської ради вимагають «невідкладного прийняття Верховною Радою України проекту Закону України «Про заборону Московського патріархату на території України» № 7204 від 22.03.2022, поданого народним депутатом України Савчук О. В., який унеможливить діяльність Української Православної Церкви (Московського патріархату) в Україні».

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.