Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Дубні двом закладам винесли приписи за порушення карантинних норм

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

У Дубні працівниками управління економіки і власності  міської ради, міськрайонного управління держпродспоживслужби, відділу поліції постійно здійснюється обстеження дотримання закладами торгівлі та ресторанного господарства міста вимог протиепідемічних заходів. Про це повідомили у Дубенській міській раді.

Учора, 4 серпня, перевірили 19 об'єктів торгівлі та 2 закладів громадського харчування. Під час перевірки виявлено ряд порушень вимог протиепідемічних заходів, а саме: відсутність засобів для дезінфекції, відсутність маркування на предметах прибирання та дезінфікування, відсутність захисних окулярів, відсутність маркування безпечної відстані, відсутність денного запасу масок (на одну людину).

За порушення вимог протиепідемічних заходів закладу громадського харчування “Дім Кави” складено припис, закладу громадського харчування “Тундир-Хаус” складено припис та протокол. Іншим суб’єктам господарювання винесені усні попередження та рекомендації.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.