Рівне Медіа

У Дубні оголосили конкурс на кращу святкову вітрину

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

У Дубні оголосили конкурс на кращу святкову вітрину. Він матиме одну номінацію - "Краща новорічно-різдвяна вітрина" з визначенням І, ІІ та ІІІ місць.

Предметом Конкурсу є краще святкове оформлення зовнішніх вітрин з новорічно-різдвяної тематики серед об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг міста.

Основним завданням Конкурсу є відбір кращих пропозицій учасників Конкурсу, які відповідають визначеним критеріям та спрямовані на створення святкової атмосфери, шляхом оригінального, креативного і яскравого оформлення зовнішніх вітрин (вікон) об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, з урахуванням світлового декоративного рішення.

Бажаючі прийняти участь в Конкурсі подають заяву довільної форми, в якій зазначають назву суб’єкта господарської діяльності, адресу і рекламну назву закладу та додають фото вітрини.

Також пропозиції щодо кращої оформленої новорічно-різдвяної вітрини закладу можуть надходити від громадських організацій та мешканців міста, які будуть також враховані.
Заяви та пропозиції подаються на офіційну сторінку міської ради в мережі Фейсбук “Дубно - влада - онлайн” www.facebook.com/dubno.vlada/ .

Заяви на участь у Конкурсі приймаються до 19 грудня 2019 року.

Критеріями визначення переможців Конкурсу є:

  • дизайн вітрини;
  • вміння поєднати новорічні фантазії та національні традиції з використанням сучасних оздоблювальних матеріалів; – новорічне привітання (слоган);
  • використання сучасних оздоблювальних матеріалів, світлових елементів;
  • санітарно-технічний стан об’єкта та прилеглої території;
  • стан рекламної вивіски на фасаді підприємства.

Переможці конкурсу визначаються шляхом голосування, яке відбуватиметься з 28.12.2019 року по 03.01.2020 року, згідно підрахунку кількості вподобань (лайків) на сайті. Переможці Конкурсу нагороджуються подарунками.

Читати також