Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Дубні помер воїн-афганець

У Дубні сьогодні помер воїн-афганець Олександр Попов.

Про це повідомив керівник Дубенської ГО «Українська спілка воїнів інтернаціоналістів» Олександр Камінський у мережі Фейсбук:

"З сумом повідомляємо , що 23.01.2022 року відійшов у вічність Попов Олександр Миколайович, воїн – афганець, який з честю виконав свій обовязок . Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне . Висловлюємо співчуття рідним і близьким".

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.