Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У дубровицьких маршрутках піднімуть вартість проїзду до 8 гривень

У Дубровиці піднімуть вартість проїзду у маршрутках. Про це повідомив заступник міського голови Юрій Яременко, пише polissya.org

До міськради із проханням підняти вартість проїзду звернулись перевізники. Мовляв, під час карантину зменшилась кількість пасажирів, а тому обслуговування транспорту стало збитковим. Тому й просили підняти вартість проїзду з п'яти до восьми гривень. 

У міській раді підрахували, що за час дії попереднього тарифу зросли виробничі витрати на перевезення, а саме мінімальна заробітна плата, вартість пального та комплектуючих матеріалів. Тож таке рішення у міськраді вважають обґрунтованим, тож вартість проїзду піднімуть уже найближчим часом. 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.