Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У дві школи Рівненщини призначили керівників

22 листопада  відбулися конкурси на заміщення вакантних посад керівників Черницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Корецької міської ради та закладу загальної середньої освіти «Старокорецька початкова школа» Корецької міської ради. До участі було допущено два кандидата: Ольшанську Тетяну В’ячеславівну та Савчук Ганну Анатоліївну. Про це повідомили в міській раді Корця.

У ході конкурсу проведено письмову перевірку знання кандидатами законодавства у сфері загальної середньої освіти шляхом тестування, виконання ситуаційних завдань проведення публічної відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу.

За результатами випробувань визначено:

  • Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Черницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Корецької міської ради Ольшанську Тетяну В’ячеславівну;
  • Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Старокорецька початкова школа» Корецької міської ради Савчук Ганну Анатоліївну.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.