Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У громаді на Рівненщині ініціюють заборону діяльності Московського патріархату

Ілюстративне фото

У Дубенському районі в Тараканівській ОТГ ініціюють заборону Московського патріархату.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

На позачерговій сесії буде обговорюватись дане питання. Однак перед тим староста Тараканівської громади Наталя Сорочинська зустрілась із кліриками УПЦ, храми яких розташовані у ОТГ.

Як розповіли присутні на зустрічі священники, Наталя Сорочинська цікавилась наступними питанням: «Чи засуджує УПЦ війну з РФ? Чи мають священники бажання перейти в ПЦУ? Чи перейдуть в ПЦУ, якщо громада прийме таке рішення? Кому УПЦ спрямовує допомогу, що збирають у храмах? Чи пересилає УПЦ гроші на Москву? Чи точно УПЦ допомагає ЗСУ?»

Наталія Сорочинка розповіла представникам, що обговорення заборони Моськовського патріархату ініціюють двоє місцевих депутатів. Імена вона не назвала.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.