Поблизу сіл Масевичі та Буда ліквідовують стихійні сміттєзвалища — на локаціях уже працює спецтехніка.
Про це повідомили у Рокитнівській селищній раді.
- Щоб очищені місця знову не перетворилися на звалища, ми діятимемо жорстко та рішуче:
на розчищених територіях будуть встановлені інформаційні таблички про сувору заборону викидання сміття.
розпочинаємо улаштування фотопасток. Відтепер кожен, хто вирішить вивезти сміття у ліс чи на узбіччя, зафіксує камера, а особа буде притягнута до адміністративної відповідальності та сплатить чималі штрафи, - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, цивілізований спосіб поводження з відходами — це єдиний шлях до чистого середовища. Саме тому жителі сіл Масевичі, Рокитне та селища Рокитне будуть охоплені обслуговуванням у межах публічного договору на вивезення побутових відходів.
- Чистота наших сіл та екологія навколо — це наша спільна відповідальність. Не чекайте штрафів чи відео з фотопасток. Будьмо свідомими господарями на своїй землі!, - зазначають в дописі.