Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У громаді на Рівненщині планують відремонтувати центральну вулицю (ФОТО)

У Великоомелянській сільській раді цього року планують розпочати ремонт центральної вулиці.

Про це повідомили на сторінці громади у Фейсбуці.

Мова йде про автомобільну дорогу державного значення Т-18-17 Бережниця - Степань - Деражне - Клевань - /М-06/.

"В нашій громаді вона збігається із вулицею Шевченка в селі Велика Омеляна. Це центральна та транзитна вулиця села, якою здійснюється доїзд до закладів освіти, культури, медицини, якою щодня користуються жителі громади, а також великогабаритний транспорт, який переїжджає з траси М-06 Київ-Чоп на автошлях Т-18-06 Рівне - Млинів - Берестечко - Буськ - Перемишляни", - повідомили у сільській раді.

По ремонту цієї дороги є велика кількість звернень від мешканців. На дорожньому полотні численні вибоїни, узбіччя в жахливому стані, в багатьох місцях відсутнє водовідведення. Ключовий момент - ця дорога не є комунальною, тому спільно з ініціативною групою сільська рада провела чимало зустрічей в тому числі з представниками Служби автомобільних доріг в Рівненській області.

Були досягнуті домовленості, сільська рада в минулому році замовила виготовлення проєктно-кошторисної документації та отримала експертний звіт, а Служба автомобільних доріг в лютому цього року вже оголосила тендер на визначення підрядника робіт.

Читати також