Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У громаді на Рівненщині призначили нову директорку ЦПМСД

Колективу Малолюбашанського центру первинної медико-санітарної допомоги нещодавно представили нову директорку.

Повідомляють у Малолюбашанській сільраді.

4 серпня відбулося 3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального некомерційного підприємства «Малолюбашанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області на якому переможцем конкурсу було визначено Фіяло Наталію Анатоліївну, яка раніше у центрі працювала завідувачкою Мащанської амбулаторією моно-практики сімейної медицини.

Згідно з розпорядженням сільського голови, контракт із директором діятиме 5 років.

Нову керівницю привітали колеги, які побажали успіхів на новій посаді та здійснення нових планів та звершень.

Довідково:

Фіяло Наталія Анатоліївна у 2013 році закінчила Буковинський державний медичний університет.

  • З 2013 по 2015 рік працювала лікарем-інтерном із спеціальності «загальна практика сімейного лікаря» в КУ «Володимирецька ЦРЛ» та КЗ «Володимирецький ЦПМСД»;
  • З 2015 по 2021 рік працювала на посаді завідувача Кідрівської амбулаторії ЗПСМ КНП «Володимирецький ЦПМСД»;
  • З 2021 по серпень 2023 року працювала на посаді завідуюча Мащанської амбулаторії моно-практики сімейної-медицини.

Читати також

24.09.2023 У Костополі на знак пам`яті про загиблого воїна облаштували спортивний майданчик

Відтепер діти зможуть грати у баскетбол, футбол та інші ігри на оновленому покритті.. Спорудили його на вулиці Хмизопільській. Майданчик побудував Благодійний Фонд, а зробили на знак пам'яті про загиблого Героя Андрія Корнійчука. У лютому 2023 року військовий загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині. Майданчик буде перебувати на балансі Костопільської міської ради.

24.09.2023 У Здолбунові мешканців багатоповерхівки закликали не викидати відходи у каналізацію

Одним із яскравих прикладів господарського недбальства споживачів та тим самим нанесення шкоди самим собі, є постійне і систематичне засмічення системи централізованого водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Шкільна, 31. Протягом минулого тижня зафіксовано три виклики бригади підприємства для прочищення дворової мережі каналізації за вказаною адресою.  Працівниками  виконано  прочищення оглядових колодязів від  землі та залишків будівельного сміття.  Механічним способом прочищено мережу від піску, осаду, вилучено з неї ганчірки великого розміру та інше побутове сміття, відрегульовано роботу системи централізованого водовідведення вцілому.  За виконані роботи ОСББ виставлено рахунок, згідно калькуляцій. Наступного дня мережу знову було засмічено.  Здійснено виїзд бригади підприємства; Мережу прочищено вже з допомогою каналопромивочного апапату високого тиску; Знову виставлено рахунок ОСББ. Учора, 22 вересня, мережу знову засмічено. Бригада вкотре виїхала і виконала свою роботу, знову підприємством буде виставлено рахунок за надані послуги, рахунок який зрештою буде оплачено з коштів мешканців житлового будинку по вул.Шкільна, 31 "Закликаємо наших абонентів до здорового глузду. Не викидайте в санітарні прилади сміття, яке не підлягає змиванню! Не створюйте несприятливих умов для якісних і безперебійних послуг з водовідведення!Пам'ятайте, що за умови експлуатації каналізації за призначенням, можна уникнути  оплати численних рахунків"