У громаді на Рівненщині відзначили педагогів, чиї учні отримали 200 балів на НМТ

У Сарненській громаді вручили подяки вчителям, чиї учні склали НМТ на 200 балів. 

Про це повідомили у пресслужбі Сарненської міської ради.

Зокрема це: 

  • Людмила Федорівна Мороз, учителька математики Сарненського районного ліцею «Лідер» — педагогиня вищої категорії, методистка, експертка із сертифікації, активна учасниця освітніх ініціатив і авторка цікавих математичних проєктів для старшокласників. Серед її вихованців — Олександр Бредун, Артем Громницький, Андрій Вакулко та Богдан Бодашко, які отримали 200 балів на НМТ з математики.
  • Ірина Олександрівна Валько, учителька історії та правознавства Ремчицького ліцею — педагогиня, захоплена своєю справою, яка постійно вдосконалює підходи до навчання.  Її учениця Дарина Гордич склала НМТ з історії на 200 балів.

За результативну підготовку учнів педагоги отримали подяки від міського голови Руслана Серпенінова.

Під час зустрічі Руслан Петрович подякував вчителям за щоденну працю та професіоналізм.